Dárkový poukaz na kurzy

Jakýkoli kurz nabízený na těchto stránkách lze objednat jiné osobě formou dárkového poukazu. Chcete-li někomu udělat radost a věnovat mu originální dárek, třeba k narozeninám nebo Vánocům, můžete mu zakoupit poukaz na vybraný kurz.

V nabídce jsou kurzy Design permakulturní zahrady a Semínkový kurz. Kurzy se konají na různých místech ČR. Výběr je zcela na Vás. Tady je seznam veškerých plánovaných kurzů včetně termínů a míst konání. Nebude-li obdarované osobě termín z jakéhokoli důvodu vyhovovat, lze se domluvit na termínu náhradním.

Jak objednat: Dárkový poukaz můžete objednat přes email na adrese: potravinovezahrady@centrum.cz. Cena dárkového poukazu (kurzovného) je rovna ceně kurzovného za příslušný kurz. Tuto částku prosím převeďte na účet: 2400209945 / 2010. (IBAN pro platbu ze Slovenska: CZ3520100000002400209945. BIC banky: FIOBCZPPXXX). Do zprávy pro příjemce prosím uveďte své jméno a příjmení, aby bylo možné platbu identifikovat. Po objednání Vám bude na Váš email obratem zaslán dárkový poukaz, který si snadno vytisknete.

Při objednání prosím uveďte:

  • Jaký kurz objednáváte
  • Místo a termín konání kurzu (lze změnit)
  • Jméno osoby, pro kterou je kurz určen

Obsahem dárkového poukazu je popis kurzu a stručný program.

Pro koho jsou kurzy určeny. Přicházejí lidé různých profesí ve všech věkových kategoriích. Společná je jim touha poznat nové přístupy k zahradám a zahradničení, snížit svou závislost na ekonomice průmyslové společnosti, zvýšit míru své potravinové soběstačnosti, připravit se na dopady ekonomické krize, snížit svou ekologickou stopu, setkat se s lidmi podobně zaměřenými, podiskutovat si s nimi, inspirovat se a vyměnit si zkušenosti/názory.

Motivace k účasti bývá různá. Kurzy lze mimo jiné brát jako osobní pojistku před riziky naší éry typu vleklé ekonomické recese, zdražování energie (a tím i potravin) a úpadku průmyslové výroby. Permakulturní zahrada má uspokojovat potřeby člověka a v dobách krize se může snadno stát vzácným a pohotovým zdrojem některých nedostatkových nebo špatně dostupných produktů (ovoce, zelenina, bylinky, koření, čaje, potraviny).

Pokud máte jakýkoli dotaz či nejasnost, pište na potravinovezahrady@centrum.cz nebo volejte na 777 151 101. Rád zodpovím veškeré případné dotazy:-)

Comments are closed.