V roce 2018 budu lektorovat kurzy Design permakulturní zahrady a Semínkový kurz v Horce nad Moravou, Brně a Praze. Na tyto kurzy je možné se již nyní hlásit nebo na ně zakoupit dárkový poukaz. Termíny najdete v článku.

Víkendový intenzivní kurz věnovaný navrhování a tvoření přírodě blízkých samozásobitelských zahrad.
Horka nad Moravou: 16. – 18. března 2018
Brno: 11. – 13. května 2018
Praha: 25. – 27. května 2018.

Celodenní kurz pro začínající i zkušené zahrádkáře a pěstitele se zájmem o semenaření. Hlavním tématem jsou semínka. Kurz je zakončen semínkovou burzou. Termíny:
Praha: 25. března 2018.
Horka nad Moravou: 7. dubna 2018.

Kurz pro ty, kdo chtějí dosáhnout částečné soběstačnosti v jídle. Naučíte se, jak vypěstovat kalorické potraviny a připravit z nich pokrm, jak vypěstovat kvalitní osivo a jak založit domácí semennou banku. Termín není vypsán.

Pokud zvažujete účast na kurzu Design permakulturní zahrady, mohl by vám přijít vhod tento stručný seznam článků zveřejněných zde na webu, které tematicky volněji či úžeji souvisí s náplní kurzu. Kurz lze samozřejmě absolvovat i bez znalosti těchto textů.

Jakýkoli kurz nabízený na těchto stránkách lze objednat jiné osobě formou dárkového poukazu. Chcete-li někomu udělat radost a věnovat mu dárek, třeba k narozeninám nebo Vánocům, můžete mu zakoupit poukaz na vybraný kurz.