V roce 2023 budu lektorovat kurz Design permakulturní zahrady v Brně, Praze a online přes Zoom. Na tento kurz je možné se již nyní hlásit nebo na něj zakoupit dárkový poukaz. Termíny najdete dál v textu.

Víkendový intenzivní kurz věnovaný navrhování a tvoření přírodě blízkých samozásobitelských zahrad.
Praha: bez termínu
Online: bez termínu
Brno: bez termínu

Celodenní kurz pro začínající i zkušené zahrádkáře a pěstitele se zájmem o semenaření. Hlavním tématem jsou semínka. Kurz je zakončen semínkovou burzou. Nejsou vypsány žádné termíny.

Kurz pro ty, kdo chtějí dosáhnout částečné soběstačnosti v jídle. Naučíte se, jak vypěstovat kalorické potraviny a připravit z nich pokrm, jak vypěstovat kvalitní osivo a jak založit domácí semennou banku. Termín není vypsán.

Pokud zvažujete účast na kurzu Design permakulturní zahrady, mohl by vám přijít vhod tento stručný seznam článků zveřejněných zde na webu, které tematicky volněji či úžeji souvisí s náplní kurzu. Kurz lze samozřejmě absolvovat i bez znalosti těchto textů.

Jakýkoli kurz nabízený na těchto stránkách lze objednat jiné osobě formou dárkového poukazu. Chcete-li někomu udělat radost a věnovat mu dárek, třeba k narozeninám nebo Vánocům, můžete mu zakoupit poukaz na vybraný kurz.